Gra lotto metodą chybił trafił

Obecnie nadal wiele osób decyduje się na zakup zakładów lotto. W przypadku większości gier tego typu można wybrać samodzielnie zestaw liczb lub zdecydować się na metodę chybił trafił. To właśnie ten ostatni sposób zazwyczaj przynosi główną wygraną. Którą z gier warto wybrać, jeśli nie chce się wybierać liczb samodzielnie?
W przypadku takich gier jak mini lotto czy multi multi można poprosić o zakład, na którym będą liczby wylosowane przez automat lub samodzielnie skreślić liczby na kuponie. Jednak można wybrać również grę kaskada, gdzie nie ma innej możliwości, jak zakup wybranych przez automat liczb.

 

W przypadku tej gry na zakładzie widnieją dwa zestawy liczb. Każdy z nich jest osobny, aby wygrać główną wygraną musi zostać wylosowanych dwanaście z dwunastu liczb z dwudziestu czterech.
Wyniki kaskada można sprawdzić w kolekturze, na stronie internetowej lub oglądając losowanie. W przypadku sprawdzania wyniku w kolekturze często istnieje możliwość sprawdzenia wygranej poprzez skanowanie kuponu. W ten sposób bez proszenia osoby obsługującej automat można dowiedzieć się, jaką kwotę udało się wygrać.

 

Author: autokarybielsko.pl